Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő

A K&H által kiírt, Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedőre iskolánk 5.B osztályából  2 csapattal pályáztunk. Célunk, hogy tanulóink pénzügyekben való jártasságához aktívan hozzájáruljunk, és mindezt naprakész ismeretanyaggal segítsük. Fontosnak tekintjük, hogy a felnövekvő generáció tagjai mielőbb elsajátítsák az alapvető pénzügyi ismereteket, és így felnőttként jobban eligazodjanak a pénz világában, tudatos döntéseket hozzanak, ezáltal teljesebb életet élhessenek.
Az első forduló online zajlott. A csapattagok a Microsoft Teamsen keresztül tartották a kapcsolatot egymással.
A feladatok változatosak voltak. Az értékelés során figyelembe vették a megoldások tartalmát, kidolgozottságát, a csapatok kreativitását és ötletességét.
Az online középdöntőbe az eddigi éveknek megfelelően régiónként és azon belül korosztályonként a legjobb öt csapat jutott be, osztályunkból mind a két csapat.

Továbbjutott csapataink:

Százasok 3.helyezés