Atlétika verseny, Szolnokon

Iskolánk tanulói 2021. Október 9. szombaton, a Sport XXI. Atlétikai program keretein belül léphettek pályára az idei II. atlétika pályaversenyen.

A fiatalok, súlylökés, 60 m síkfutás, 1200 m akadályfutás, diszkoszvetés, 5-ös ugrás és a 8×50 m váltófutás versenyszámokban versenyeztek a minden igényt kielégítő atlétikai centrumban.

Az összesített eredmények alapján csapatunk a 4. helyen zárta a versenyt.

Gratulálunk nekik!

Csapattagok:

Nith Noémi 5. b
Friderikusz Tamara 4. c
Hajdu Hanna 4. c
Nagy Luca 3. c
Petró Bálint 5. b
Marik Ádám 4. c
Szpisják Zsombor 4. c
Zelenyánszki János 4. c

Felkészítő: Debreczeni Dezső

Aranyérem magasugrásban

Szeptember 21-én 3-4. korcsoportos Megyei Atlétika Diákolimpia Ügyesség és Váltófutó Csapatbajnokságot rendeztek Békéscsabán.

Sajnos több olyan tanuló betegséggel vagy sérüléssel küzdött, akik jó eséllyel álltak volna a rajtvonalhoz, így tartalékosan, de szép eredményeket értek el iskolánk tanulói.

Leány magasugrás I. helyezés

Kuba Boglárka, Gajdács Lina, Makra Jázmin, Hermeczi Bernadett, Tomasovszki Dóra

Felkészítő: Buzásné- Laurenczy Melinda

Fiú távolugrás 5. helyezés

Mohácsi Dávid, Krizsán Lőrinc, Varga Géza, Mári Dániel, Kiss Attila

felkészítők: Baloghné Aradszki Gyöngyi, Debreczeni Dezső

Fiú súlylökés 5. helyezés

Mohácsi Dávid, Gárdosi Botond, Csiernyik Zsombor, Molnár Zsolt, Karlovszki László,

felkészítők: Buzásné- Laurenczy Melinda, Debreczeni Dezső

Sport XXI.

Iskolánk Rózsa utcai atlétika csapata 2021. szeptember 24-én a Sport XXI atlétikai alapprogram keretében, egyéni pályaversenyen vettek részt, Békéscsabán a Tünde utcai pályán.

Eredmények:

Szikora Patrik, kislabdahajítás I. helyezés 5. b

Fridl Károly 5-ös ugrás I. helyezés 5. b

Friderikusz Tamara Kislabdahajítás II. helyezés 4. c

Danczik Dominik 60 m gátfutás 3. helyezés 5. b

Résztvevők: Németh Milán 4. c, Szpisják Zsombor 4. c, Petró Bálint 5. b, Nith Noémi 5. b, Szlávik Noémi 5. b, Török József 5. b Marik Ádám 4. c

Felkészítő: Debreczeni Dezső

Hétvégi sporteredmények az Erzsébethelyi Általános Iskola tanulóitól!

A Sport XXI. Atlétikai alapprogram Dél-Keleti Régió versenyen a Nagy Luca 2. c, Friderikusz Tamara 3. c, Szlávik Noémi, Nith Noémi, Szikora Patrik, Danczik Dominik, Fridl Károly, Petró Bálint 4. b alkotott csapat 2. helyezést ért el a Békéscsabán megrendezett versenyen.
Iskolánkból több tanuló is részt vett, Budapesten a Friends Cup 2 * strandröplabda versenyen ahol a jókedv mellet szépen versenyeztek, sok tapasztalatot gyűjtöttek. Résztvevők: Garan Boglárka 2. b, Garan Gergely 1.c,  Ördög József 2.b , Szűcs Levente 2. a, Tóth Dominik 3.a,  Gyeraj Ákos 5. b, Gyeraj Levente 5. a, Kiss Rebeka 5.d, Németh Réka 5.d, Horváth Dzsamila 5. d Szaszák Dominik 7. c, Csiernyik Zsombor 7. c
Gratulálunk mindenkinek!!

Atlétika Diákolimpia® Ügyességi és váltófutó csapatbajnokság, Megyei Döntő, Békéscsaba

Az Ezsébethelyi Általános Iskola érmes eredményei:
Fiú magasugrás, 2. hely Mohácsi Dávid, Szűcs Dávid, Kerekes Zsombor, Kovács Márk, Sztankó Tibor
Leány magasugrás, 2. hely Pántya Réka, Petró Lili, Pavelka Regina, Pepó Eszter, Kuba Boglárka
Leány súlylökés, 3. hely Kovács Kamilla, Petró Lili, Péter Magdolna, Pavelka Regina, Pántya Réka
Fiú távolugrás 3. hely Mohácsi Dávid, Kerekes Zsombor, Szűcs Dávid, Horváth Márkó, Kovács Márk