Tisztelt Szülők! Kedves Tanulóink!

Iskolánkban szeptember 1-jén hagyományos formában kezdődik meg az oktatás. Nagyon fontos, azonban az, hogy a járványhelyzet miatt fokozottan tartsuk be a szabályokat.

A nevelési-oktatási intézményeket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, tanuló látogathatja. Kérjük Önöket arra, hogy beteg gyermeket ne küldjenek iskolába, mert azzal az iskola egész közösségének egészségét és működését veszélyeztetheti.

Amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, gondoskodjanak az orvosi vizsgálatról.

Az iskola épülete előtti csoportosulások elkerülése érdekében kérjük Önöket arra, hogy, az iskolába érkezéskor és távozáskor a következő szabályokat szíveskedjenek betartani:

ÉRKEZÉS:

Madách utcai épületbe:

• Madách utcai főbejáraton
  • és a Madách utcai kiskapun

Rózsa utcai épület:

• 1-2, 5-6. évfolyam főbejáraton,
  • 3-4, 7- 8. évfolyam az Egység utca felöl.

TÁVOZÁS

Madách utcai épületből:

• 1-2, 5-8. évfolyam főbejáraton
  • 3-4.  Madách utcai kiskapun

Rózsa utcai épületből:

• 1-2, 5-6. évfolyam főbejáraton
  • 3-4, 7- 8. évfolyam az Egység utca felöl.

Iskolavezetés