2020/2021 I. félév eseményei a Rózsa utcai épület alsó tagozatán

[iframe-popup id="1"]Első évfolyamon a tanító nénik sok játékos feladattal, rajzolással, színezéssel, énekkel, mozgással segítették az óvodából történő átmenetet.

Szeptemberben minden osztály részt vett az Európai Diáksportnapon. Ezen a délelőttön mozgásos, játékos feladatokkal kapcsolódtunk a programhoz.

Október 11-én, a pályaorientációs napon az alsó tagozatos gyerekek foglalkozásokkal, szakmákkal ismerkedtek meg. A tanító nénik vezetésével néhányat ki is próbálhattak, például: cukrász, szakács, ékszerkészítő.

Néhány osztály bekapcsolódott az idegen nyelvi munkaközösség felhívására a Halloween – napi programokba. A 2. b osztály megnyerte a teremdekorációs versenyt. Tökfaragásban többen is részt vettek.

Novemberben korcsolyázáson vettünk részt a testnevelés órák keretében.

Decemberben a Mikulás fogadására készültünk. A találkozás elmaradt ugyan, de a csomagok nagy örömet okoztak a gyerekeknek.