VITAMINKERT

FELHÍVÁS!

Kedves Szülők!

Intézményünkben nagyon fontosnak tartjuk a környezettudatos nevelést, az élhető környezet megóvását, a bennünket körülvevő élőlények megismerését. Ezért is hoztuk létre iskolakertünket, a „VITAMINKERT”-et. Ennek gondozásában számítunk az Önök segítségére május 12-én, szombaton délelőtt 9.00-11.00 óra közötti időszakban. Tanulóink már eddig is sokat dolgoztak azért, hogy a konyhakerti növények szépen fejlődhessenek. Várjuk olyan apuka segítségét is, aki damilos fűnyírót tudna hozni, mert másképp nem tudjuk rendbe tenni a műveletlen területeket. Szerszámaink vannak, ásásban és kapálásban várunk még segítséget! Szívesen fogadunk évelő virágtöveket, amiket elültethetünk. Kérem, hogy aki tud jönni, mindenképpen jelezze az osztályfőnöknél!

Segítségüket előre is köszönjük!

Kovácsné Szatyin Ildikó
szervező