Ádámok és Évák Ünnepe

Április 15-én rendezte meg a Jókai Színház az Ádámok és Évák Ünnepe c. programját. Már második éve általános iskolai felső tagozatos diákok is részt vehetnek ezen, a középiskolások mellett. Az idei téma: „Mátyás, az igazságos” volt. Iskolánkat a Színjátszó szakkör tagjai képviselték, a 8.a osztályos lányok közül: Bakócz Emese, Barányi Rebeka, Demó Aliz, Csjaki Viktória, Nagy Dóra és Velki Kata. Két előadáson mutatkozhattak be ezen a napon, délután és este. Sikeres szereplésüket bizonyítja, hogy elnyerték a „Legígéretesebb csapat” díját, és Velki Kata lett a „Legígéretesebb tehetség”. Büszkék vagyunk rájuk! Nagy köszönettel tartozunk Komáromi Anett színművésznek a mentorálásért, a segítségért, a biztatásért.